Ҫfarë bën Xhbanja derisa frizeri e rregullon atë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ҫfarë bën Xhbanja derisa frizeri e rregullon atë

20:31 | 20 Gusht 2018

Ajola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”.

Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat shihet tek frizeri duke u rregulluar./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!