Ҫfarë i bëri shtatzënia Kaltrinës!? Shikoni gjendjen e fytyrës së saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Ҫfarë i bëri shtatzënia Kaltrinës!? Shikoni gjendjen e fytyrës së saj

12:37 | 08 Nëntor 2018

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatorët më të njohura në Kosovë.

Ajo gjithashtu është edhe një femër shumë atraktive, shkruan ORAvip.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën fytyra nuk po i duket dhe aq mirë.

Duket të jetë efekti i grimit./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!