​Formacionet zyrtare: Rijeka – Milan – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

​Formacionet zyrtare: Rijeka – Milan

17:57 | 07 Dhjetor 2017

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Rijeka – Milan

Rijeka dhe Milan kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Europa Leagues.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 19:00.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!