149 persona humbën jetën dhe qindra të zhdukur në Japoni – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

149 persona humbën jetën dhe qindra të zhdukur në Japoni

09:00 | 11 Korrik 2018

Në Japoni është përkeqësuar situata ku numri i vdekjeve tashmë të identifukauar ka shkuar në 149 dhe ka akoma të zhdukur që nuk dihet asgjë për fatin e tyre.

Ndërkohë më poshtë mund të shikojme pamjet që nuk kanë nevoje për komente të përmbytjeve pas shirave të rrëmbyeshme.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!