15 filmat që duhet t’i shikoni patjetër – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

15 filmat që duhet t’i shikoni patjetër

17:21 | 10 Tetor 2017

Fundjava është kohë e mirë për filma.

Kështu që mos të ju ik kjo kohë pa e parë ndonjë film të mirë.

Më poshtë i keni disa filma që do të ju mbajnë me një frymë deri në fund.

Shikoni dhe vlerësojeni vetë.

The Life of David Gale

Trance

Gone Baby Gone

The Girl on the Train

Zodiac

Mulholland Drive

The Number 23

Memento

Prisoners

Fracture

Before I Go to Sleep

Mystic River

Flightplan

And Then There Were None

The Oxford Murders

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!