21-vjeçarja u vra mes Tiranës, ja çfarë bëjnë studentët për të – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

21-vjeçarja u vra mes Tiranës, ja çfarë bëjnë studentët për të

11:00 | 23 Janar 2018

Vazhdojnë homazhet për ndarjen nga jeta e Ariela Murati, studente e Drejtësisë e cila u vra mes Tiranës nga një 23-vjeçar i cili më pas qëlloi edhe mbi veten.

Me lule e fotografi nëpër duar studentët e fakultetit të Jurikut kanë zhvilluar një marshim-homazh nga Fakulteti i Drejtësisë deri në vendin ku u vra Ariela, përballë Universitetit të Mjekësisë.

21-vjeçarja Ariela Murati ishte studente e vitit të tretë te Fakulteti i Drejtësisë.

Mes saj dhe autorit, i cili është në gjendje kome në spital flitet të kishte një miqësi por Aldoseni kishte rënë në dashuri me të renë. /

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!