24-vjeçarja i jep fund jetës, policia jep detajet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

24-vjeçarja i jep fund jetës, policia jep detajet

13:16 | 02 Tetor 2018

Një ngjarje tragjike raportohet të ketë ndodhur këtë të martë në qytetin e Tiranës, një vazjë e re ia ka marrë vetes jetën.

Sipas njoftimit paraprak të policisë një vajzë 24 vjeçare është gjetur e varur në litar në ambientet prapa pallatit të sportit “Asllan Rusi” në kryeqytet. Mbetet mister arsyeja apo shkaqet që e kanë çuar të renë të ndërmarrë veprimin ekstrem.

Informacion Paraprak i Policise:

Më datë 02.10.2018, rreth orës 11:20, mbrapa pallatit të sportit “Asllan Rusi”, dyshohet t’ia ketë marrë vetës jetën, shtetasia E. Y., rreth 24 vjeçe, lindur në Mallakastër dhe banuese në Tiranë.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë, po punohet për sqarim të mëtejshëm të rrethanave.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!