25 vjeçari sulmon seksualisht gjilanasen – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

25 vjeçari sulmon seksualisht gjilanasen

12:54 | 14 Maj 2018

Një person i moshës 25 vjeçare raportohet se ka sulmuar seksualisht shqiptaren nga Gjilani.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, në lidhje me këtë rast ende nuk ka të arrestuar, njofton Klan Kosova.

Ngjarja e cila ndodhi në mesnatën e së dielës është duke u hetuar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!