40 të rinj i bashkohen PDK-së në Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

40 të rinj i bashkohen PDK-së në Prishtinë

23:11 | 17 Korrik 2018

40 të rijnë nga Hajvalia sot ju bashkuan Partisë Demokratike të Kosovës. Këtë e ka bërë me dije PDK-ja përmes një postimi në faqen e saj në Facebook.

“Së bashku, ne do të jetësojmë Dekadën e Re”, thuhet në postimin e tyre. Në takim me ta ka marrë pjesë kryetari i Rinisë Demokratike, Donjet Bislimi.

PDK së fundi ka përfunduar zgjedhjet në rini dhe se shpejti i nisë ato në nivel qendror.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!