50 vjeçari milioner duhet të ndihet krenar, shikojeni sa bukur po duket sot Adelina – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

50 vjeçari milioner duhet të ndihet krenar, shikojeni sa bukur po duket sot Adelina

13:36 | 23 Tetor 2018

Këngëtarja shqiptare nga Maqedoina Adelina Tahiri njihet për linjat e saj turpore. A u martua me një milioner 50 vjeçar nga Maqedonia, përcjell ORAinfo.

Ajo kohë me parë është bërë nënë duke sjell një djalë në jetë.

Tani pas lindjes Adelina po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar dy foto ku zbulon linjat e saj të rikthyera pas lindjes. E veshur me shumë stil, trupi i Adelinës po duket si ‘peshk. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!