50 vjeçari milioner e lë pa fjalë Adelinën me veprimin e fundit! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

50 vjeçari milioner e lë pa fjalë Adelinën me veprimin e fundit!

21:38 | 17 Maj 2018

Jeta e saj luksoze është në qendër të medias.

Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri bëri bujë të madhe në shtypin mediatik që nga martesa e saj me avokatin milioner, Serjozha Markov, shkruan lajmi.

Ajo tashmë është në muajt e fundit të shtatzanisë, në pritje të ëmbël të një djali. Tahiri përflitet mjaft shpesh për dhuratat e shtrenjta që pranon nga bashkëshorti i saj.

Kështu duket edhe në imazhin e fundit teksa publikon trendin më të ri të një çante, që me siguri kushton shumë shtrenjtë.

“Dale kadale”, është projekti i saj i fundit që ka publikuar para një viti.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!