61 aksidente trafiku vetëm për dy ditë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

61 aksidente trafiku vetëm për dy ditë

10:00 | 19 Shkurt 2018
Foto: Ilustrim

Të shtunën dhe të dielën, në territorin e Kosovës kanë ndodhur gjithsej 61 aksidente trafiku prej të cilave 29 me persona të lënduar ndërsa të tjerat me dëme materiale.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë vikendit të fundit, asnjë aksident me pasoja fatale nuk është regjistruar në vend.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!