7 foto që tregojnë ndyshimin e Thaçit ndër vite! (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

7 foto që tregojnë ndyshimin e Thaçit ndër vite! (FOTO)

16:34 | 17 Korrik 2017

Si çdo njeri tjetër edhe Hashim Thaçi ka ndryshuar ndër vite(jo vetëm fizikisht!!).

Çuditërisht ai ka ndryshur më shpejtë se të tjerët,madje duke u rritur ai ka filluar të duket sikur George Clooney.

1. Hashim Thaçi në shkollë të mesme(duket serioz edhe pse dora mbi këmbë ndonjëherë tregon “frajerllak”)

2. Fillet e tij si politikan në Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës

3. Nofkën e kishte “Gjarpër” sepse ishte shumë i shpejtë.

4. Çaste lumturie gjatë karrierës së tij.

5. Hashimi duke treguar kujdes dhe respekt për qytetarët gjatë fushatës

6. I stërlodhur nga përkushtimi i tij për vendin tonë…

7. Por, më në fund i është shpërblyer mundi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!