7 skuadrat që siguruan kualifikimin në Europa League – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

7 skuadrat që siguruan kualifikimin në Europa League

00:05 | 09 Nëntor 2018

Nga 24 skuadra pjesëmarrëse, 7 ekipe e kanë siguruar kalimin në fazen tjetër të Europa League.

Mbrëmja e sotme ishte përplot emocion dhe futboll atraktiv, ndërsa në total u shënuan 64 gola.

Këto janë 7 skuadrat që siguruan kualifikimin në Europa League: Arsenali, Chelsea, Frankfurti, Dinamo Zagrebi, Lazio, Leverkuseni dhe Zurich.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!