A do të luaj Neymar kundër Liverpoolit, tregon trajneri i tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

A do të luaj Neymar kundër Liverpoolit, tregon trajneri i tij

23:54 | 17 Shtator 2018

Trajneri Paris Saint-Germain i ruan taktikat e tij, por ka konfirmuar se ylli i Brazilit do të jetë në skuadër për t’u përballur me Reds

Neymar do të jetë në skuadrën e Paris Saint-Germain kundër Liverpoolit por Thomas Tuchel ka mohuar të tregojë se në cilën pozitë do të luaj superylli brazilian.

“Natyrisht, nuk do të tregoj”, tha Tuchel të hënën në konferencën për shtyp. “Ajo çka është e sigurt ai do të luaj, por në cilin rol nuk do të tregoj”.

“Nuk ka rrezik që t’i besojë Di Marias. Në cilën rol, megjithatë, vendoset më vonë, e njëjtë edhe për Neymar, nuk do të tregoi. Do të jetë shumë e lehtë për Liverpoolin që të përgatitet”.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!