A do të luaj Ronaldo në ndeshjen Real Madrid -Juventus?- Merret vendim i papritur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

A do të luaj Ronaldo në ndeshjen Real Madrid -Juventus?- Merret vendim i papritur

09:55 | 12 Korrik 2018

Juventus dhe Real Madrid takohen në turneun përgatitor në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë në ndeshjen mes Juventusit dhe Real Madridit në turneun përgatitor në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Sulmuesi portugez do ta humb ballafaqimin mes ekipit të tij të ri dhe atij të shkuarit më 5 gusht në

FedEx Field të Landover, në Washington, shkruajnë mediat spanjolle.

Ronaldo ka zyrtarizuar transferimin nga Real Madrid në Juventus, përcjell “lajmi.net”.
Por, ai do të pushojë më gjatë pas angazhimeve të mëdha të sezonit të shkuar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!