A do të xhelozoj Qëndresa? Labi e Big Mama ‘arratisën’ bashkë me një veturë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

A do të xhelozoj Qëndresa? Labi e Big Mama ‘arratisën’ bashkë me një veturë

16:21 | 26 Prill 2018

Dy moderatorët më të pëlqyer të publikut kosovar janë edhe miq të mirë.

Labi e Big Mama shpesh ndajnë edhe kohën së bashku pasi i bashkon profesioni i njëjtë, përcjell ORAvip.

Big Mama ka publikuar një foto ku të dy shihen që kanë filluar një udhëtim të përbashkët.

Me një veturë Labi e Big Mama u arratisën së bashku. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!