A e bëri për vete grimerin e Kim Kardashian këngëtarja e famshme kosovare? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

A e bëri për vete grimerin e Kim Kardashian këngëtarja e famshme kosovare?

18:56 | 12 Tetor 2017

Grimeri i famshëm Ariel Tajada për disa ditë ka qëndruar në trojet shqiptare për një master class.

Arieli, dje ka vizituar edhe Prishtinën.

Pritje madhështore për të kanë organizuar vajzat e Ramosajve, Anxhelina dhe Beatrix. Një darkë speciale, me miqtë më të veçantë Arieli besohet të ketë kaluar një natë të paharruar. Për disponimin e Arielit, sot është përkujdesur në mënyrë të veçantë Beatrix Ramosaj.

Në një nga lokalet e kryeqytetit, dyshja në fjalë janë parë shumë afër njëri- tjetrit. Se a ka arritur Beatrix t’ia rrëmbejë zemrën grimerit të motrave Kardashian … do ta kuptojmë! /Indeksonline/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi