A e dini kush është kjo vogëlushe e ëmbël, sot është një ndër femrat me të bukura – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

A e dini kush është kjo vogëlushe e ëmbël, sot është një ndër femrat me të bukura

23:58 | 13 Mars 2018

Ajo është një nga personazhet më të dashura shqiptare, e cila prej kohësh jeton në Turqi.

Këtë herë bukuroshja Almeda Abazi ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqet e vogël në moshë. Siç duket edhe në këtë foto Almeda ka qenë një fëmijë mjaft i bukur.Ja disa fotografi që ka publikuar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi