A e dini si është dukur nusja e Labit me fustan të bardhë? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

A e dini si është dukur nusja e Labit me fustan të bardhë?

11:30 | 07 Dhjetor 2017

Labi është këngëtari i cili ka pas vetes një numër ta madh të fansave për këngët e tij të shumta. Ai tani u bë fytyrë e njohur edhe në skenën politike por ai është ngulitur në memorien e publikut si këngëtar, përcjell ORAinfo.

E madhe është kureshtja e publikut për jetën private të Labit, por ky i fundit është shumë i rezervuar në këtë aspekt.

Edhe pse tenton të jetë i mbyllur derisa është fytyrë publike e ka të pamundur t’i shpëtojë syrit të publikut.

Një foto me gruan e tij është imazhi më i bukur që mund të shihni nga Labi dhe bashkëshortja e tij.

E veshur me fustan të bardhë derisa i qëndron në krah, ajo po e shkrin Labin./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!