A e dini vajza e cilit prezantues është kjo bukuroshe e veshur me ngjyrat e flamurit? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

A e dini vajza e cilit prezantues është kjo bukuroshe e veshur me ngjyrat e flamurit?

23:08 | 14 Shkurt 2018

Sigurisht që e keni parë tashmë të shpërndarë në rrjete sociale, në media e gjithandej një bebushe të vockël simpatike të veshur me ngjyrat e flamurit të Kosovës.

Foto e vogëlushes me sy boj qielli u shpërnda edhe nga politikanët tanë, e madje e pamë edhe në media ndërkombëtare.

Por, a e dini se e bija e kujt është “bukuroshja e Pavarsisë”?

Ajo është vajza e prezantuesit të “RTV 21”, Robert Bojaj dhe regjisores Getoarbë Mulliqi-Bojaj dhe quhet Eva Zoe Bojaj, shkruan “Kosovarja”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!