A e ka të vështirë vjehrrën Afrona, e pabesueshme çka thotë për nënën e Bleros – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

A e ka të vështirë vjehrrën Afrona, e pabesueshme çka thotë për nënën e Bleros

18:57 | 12 Korrik 2018

Është ndër modelet më të komentuara kjo që nga momenti kur u mor vesh lidhja e saj me këngëtarin Blero Muharremin.

Me që shumë fytyra të njohura po e provojnë trendin më të ri të instagramit i cili ka të bëjë me pyetje dhe përgjigje, këtë nuk e la anash as Afrona, shkruan Kosovarja.

Ndër pyetje të shumta, ishte edhe kjo për vjehrrën e saj, me ç’rast ajo befasoi me përgjigjen e aj. Me këtë kuptojmë se modelja është tejet e lidhur edhe me familjarët e Bleros, veçanërisht me nënën e tij.

Për më detajisht, ndiqni përgjigjen në imazhin në vazhdim.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!