A e keni ditur se Lutfi Haziri ka një vajzë kaq joshëse – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

A e keni ditur se Lutfi Haziri ka një vajzë kaq joshëse

22:20 | 21 Shkurt 2018

Kënga Haziri është vajza e kryetarit të Gjilanit.

Ajo veçohet për bukurinë e saj dhe këtë gjë e ka dëshmuar edhe në një foto të hedhur në rrjetet sociale.

Kënga përpos që ka treguar bukurinë ka treguar edhe që ka forma trupore perfekte.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi