A e keni ditur se motra e Vlora Çitakut është këngëtare? Shikoni kush është ajo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

A e keni ditur se motra e Vlora Çitakut është këngëtare? Shikoni kush është ajo

15:25 | 17 Prill 2018

Vlora Çitaku është ndër politikanet më të mediatizuara në sferën politike kosovare.

Ambasadore e Kosovës në SHBA, Vlora jetën që e bën atje shpesh edhe na ekspozon në rrjetet sociale, përcjell ORAvip.

Edhe në Amerikë ajo ndjek ngjarjet kulturore të organizuar nga shqiptarët atje.

Këtë herë Vlora ishte spektatore e motrës së saj e cila ka performuar në skenë.

Krenarinë që ka për motrën e tregoi edhe në Instagramin e saj e njëkohësosht na njoftoi edhe me të. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari