A e keni ditur se Sabri Fejzullahu ka qenë deputet?! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

A e keni ditur se Sabri Fejzullahu ka qenë deputet?!

20:21 | 16 Janar 2018

Sabri Fejzullahun, të gjithë e njohim si një ndër këngëtarët më të vjetër sa i përket skenës muzikore.

Mirëpo ndoshta nuk keni harruar kohën kur ai ishte deputet i Kuvendit të Kosovës. Sabria bënte pjesë në periudhën e parë Legjislative nga viti 2001 deri 2004, shkruan Sovrani.info.

Sabri Fejzullahu atëherë radhitej në radhën e deputetëve të Partisë Demokratike të Kosovës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!