A e keni ditur si prodhohet WV Golf 7 ? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

A e keni ditur si prodhohet WV Golf 7 ?

13:15 | 31 Mars 2018

VW Golf është vetura më e shpeshtë që shihet në vendin tonë, por a e keni ditur se si prodhohet ky model nga Volkswagen?

Express sjell një video nga linja e prodhimit të modelit Golf 7 të Volkswagen në Gjermani.

Aty mund të shihni të gjithë procesin e ndërtimit që nga ndërtimi i trupit si dhe bashkimi i këtyre pjesëve për të formuar produktin final.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!