A e keni parë me çfarë fustani ishte në emision sot Blerona Zeqiri? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

A e keni parë me çfarë fustani ishte në emision sot Blerona Zeqiri?

22:05 | 21 Tetor 2018

Moderatojra e njohur shqiptare Blerona Zeqiri përveç moderimit, njihet edhe për stilin e saj joshëse.

Krahas moderimit, Blerona shfaqet shumë atraktive përmes postimeve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Blerona sot ka publikuar një foto ku shfaqet gjatë emisionit të së dielës, të cilin ajo e drejton.

E veshur me një fustan të çuditshme ajo ka befasuar ndjekësit e saj me veshjen. Kaq bukur është dukur ajo. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!