A e keni parë ndonjëherë gruan e Longarit? Kaq e bukur dhe simpatike është ajo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

A e keni parë ndonjëherë gruan e Longarit? Kaq e bukur dhe simpatike është ajo

13:24 | 16 Janar 2018

Ilir Prapashtica është aktori që me secilin rol që luajti në serialet e ndryshme vendore, fitoi si patinë e audincës së tij.

‘Longari’ padyshim që ishte personazhi me të cilin identifikohet edhe vetë emri i aktorit, përcjell ORAinfo.

Longari që çmohet për sensin e tij të humorit, përveç se në rolet e tij humoristike e mban edhe në përditshmëri. E një fanse e përhershme e batutave, është gruaja e tij.

Iliri ka një jetë të kompletuar familjare, një bashkëshort dhe baba i përkushtuar, janë imazhet më të bukura që ia ofron fansave të tij.

Për më shumë shikoni zjonën e Ilirit, që për aktorin gjithmonë është mbështetsja më e madhe e karrierës së tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!