A e keni parë vëllaun kanë Loles e Anitës? Shikoni çfarë bukuroshi është ai – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

A e keni parë vëllaun kanë Loles e Anitës? Shikoni çfarë bukuroshi është ai

11:20 | 16 Prill 2018

Moderatori Mustafë Muçaj bashkë me familjen e tij janë pjesë e mediave që një kohë të gjatë.

Ai bashkë me dy vajzat e tij u bënë pjesë e çdo familje përmes moderimit, përcjell ORAvip.

I keni parë Anitën dhe Lolën, por ai ka edhe një djalë mjaft të pashëm.

Në rrjetet sociale disa fotografi të tij i kanë publikuar motrat e tij të famshme. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari