A e keni vërejtur, Luana e bën gjithmonë këtë gjë në videoklipet e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

A e keni vërejtur, Luana e bën gjithmonë këtë gjë në videoklipet e saj

23:01 | 13 Qershor 2018

Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca është bërë ndër femrat më te diskutuara kohëve të fundit.

E kjo vëmendja nuk erdhi rastësisht, por për shkak të formave dhe paraqitjeve të saj elegante e shpesh edhe provokative, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar projektin më të ri në bashkëpunim me Bujar Qamilin, i cili po pëlqehet mjaftë shumë.
Por, fansat e saj kanë vërejtur një detaj interesant që ajo bën nëpër videoklipe.

Shikoni vet pamjet më poshtë./ORAinfo/


Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi