A e mbani mend Karlen nga seriali “EL Clone”, ajo sot është një brune që ju ‘çmend’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

A e mbani mend Karlen nga seriali “EL Clone”, ajo sot është një brune që ju ‘çmend’

22:47 | 13 Mars 2018

Juliana Paes, u bë e njohur për publikun shqiptar kur ajo luajti te telenovela Kloni, që bri bujë të madhe me temën që trajtoi.

Paes luajti një rol jo aq të rëndësishëm, atë të Karlës, por që me bukurinë dhe talentin e saj ajo rrëmbeu zëmrat e shumë adhuruesve, përcjell ORAvip.

Sot, Karla është një grua dhe një nënë shumë e përkushtuar, por as profesionin nuk e ka lënë anash.. Pavarësisht kalimit të viteve, ajo ende mbetet një ikonë e bukurisë../ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!