A e mbani mend…Ku mbeti Valentina Rama, vajza seksi e hitit “Mos më le”… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

A e mbani mend…Ku mbeti Valentina Rama, vajza seksi e hitit “Mos më le”…

11:46 | 14 Janar 2018

“Mos më le” ishte ndër baladat më të dëgjuara dhe më të pëlqyera vite më parë, shkruan ORAinfo.

Këngëtarë të kësaj këngë ishin Valentina dhe Valon Rama.

Kënga rezultoi shumë e suksesshme në atë kohë edhe për shkak të videoklipit të saj dhe Valentinës e cila ishte një femër tejet e bukur dhe seksi.

Madje edhe po ta shohim me kohën e sotme, përsëri mund të cilësohet si e tillë.

Por, nga atëherë Valentina nuk u pa më në skenë.

A thua ku mbeti ajo…!?/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!