A e njihni këtë vogëlushe të ëmbël?- Ajo sot është një këngëtare mjaft e suksesshme – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

A e njihni këtë vogëlushe të ëmbël?- Ajo sot është një këngëtare mjaft e suksesshme

21:38 | 17 Korrik 2018

Këngëtarja nga Shqipëria, Arilena Ara feston sot ditëlindjen e 20-të.

Edhe pse ka pak vite, ajo tashmë shquhet për zërin e mrekulleshëm dhe talentin që e ka shfaqë tek publiku, shkruan lajmi net.

Pasi sot është ditëlindja e saj, Arilena ka vendosur të publikojë një fotografi kur ka qenë e vogël, në të cilën duket shumë e ëmbël.

Ajo për publikun u bë e njohur qysh nga pjesëmarrja e saj “X Factor Albania 2”, ku edhe u shpall fituese.

Ndërsa tani, vazhdon të shijojë suksesin e këngëve të njëpasnjëshme dhe mjaft të pëlqyera nga publiku.

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!