A e pat ‘huqjen’ e Angela Martinit në ditën e martesës…Këpucët e saj… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

A e pat ‘huqjen’ e Angela Martinit në ditën e martesës…Këpucët e saj…

22:40 | 12 Janar 2018

Angela Martini u martua pak ditë më parë me miliarderin rumun, shkruan ORAinfo.

Për këtë pati reagime dhe komente të ndryshme, si positive ashtu edhe negative.

E si çdo femër tjetër që ëndërron të vesh fustanin e bardhë, padyshim se kjo gjë nuk do t’i ikte as modeles shqiptare.

Atë ditë ajo u duk shumë bukur në krahët e burri të saj, por ajo që ra në sy, janë këpucët e saj të cilat pos atë ditë, i ka përdorur edhe më parë.

Shikoni vet fotografit më poshtë…./ORAinfo/

Foto nga martesa:

For the ones that didn’t see my white wedding dress..?

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Foto e mëparshme:

?

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi