A është Dhurata Ahmetaj bukuroshe siç e quan ajo veten – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

A është Dhurata Ahmetaj bukuroshe siç e quan ajo veten

15:58 | 13 Qershor 2018

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj kohen e fundit siç duket ajo po shijon pushimet e saja në maksimum, shkruan ORAinfo.

Dhurata si kurrë më parë është ekspozuar shumë në rrjetet social

Ajo është komentuar dhe pëlqyer në mas të madhe nga ndjekësit e saj.

Në një fotografi ajo shfaqet me rroba banjo dhe duket goxha e ekspozuar .

Por ajo se çka ra në sy është mbishkrimi të cilën e ka hedhur Dhurata duke e quajtur veten bukuroshe./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!