A është ky njeriu më me fat në botë, për ditëlindje fitoi lotari 750,000 dollarë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

A është ky njeriu më me fat në botë, për ditëlindje fitoi lotari 750,000 dollarë

19:49 | 10 Nëntor 2017

Një qytetar në Kaliforni festoi ditëlindjen e 35-të, në mënyrën më të mirë të mundshme.Heston Hjuz nga Los Anxhelos kishte blerë një tiketë të lotarisë prej dhjetë dollarësh.Më vonë doli se kishte fituar 750,000 dollarë.

I pyetur se çfarë do të bënte me paratë, ai tha se nuk ka planifikuar asgjë të madhe.

“Ndoshta do të investoj në bitcoin, por unë jam i sigurt se do të ha sushi, pasi e pëlqej”, tha fituesi me fat.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!