A i ka bërë operacion buzët Engji, kjo foto e tregon – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

A i ka bërë operacion buzët Engji, kjo foto e tregon

23:27 | 08 Nëntor 2018

Engji u bë e famshme e kjo falë nënës së saj.

Por megjithatë ajo tanimë ka fasnat e saj që e presin me padurim të publikojë këngë të reja, përcjell ORAinfo.

Vajza e Shyhretës hyri në një trego shumë fitimpurës por që duhet edhe pamja e jashtem për të pasur sukses.

Në një fototgrafi ku Engji në fokus ka vënë buzët e saj të fryr.

Po se a ka ndonjë ndërhyrje Engji këtë nuk e ka treguar asnjëherë. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!