A janë martuar bashkë Linda Morina me Lek Plepin? Përgjigja do t’iu lë ‘gojë hapur’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

A janë martuar bashkë Linda Morina me Lek Plepin? Përgjigja do t’iu lë ‘gojë hapur’

10:12 | 26 Maj 2018

Lek Plepi dhe Linda Morina janë të ftuar tek ‘Zonë e Lirë’ dhe si gjithmonë moderatori, Arjan Çani i ka provokuar.

Ai ka pyetur Lindën nëse e ka menduar ndonjëherë Lekën si partner, dhe ajo është shprhur se e shikon si koleg.

Teksa më pas Leka ka ndërhyrë duke thënë se çfarë e kishte atë pyetje a e ke menduar? Pasi sipas Lekës ato ndoshta mund t’i kishin bërë ata plane me kohë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!