A jeni gati, kështu do të duket sonte Luana Vjollca në emision! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

A jeni gati, kështu do të duket sonte Luana Vjollca në emision!

09:34 | 13 Janar 2018

Luana Vjollca është prezantuesja e njohur shqiptare që çdo javë bënë përshtypje me pamjen e saj në emisionin “Shiko Kush Luan”.

Edhe këtë javë Luana do të duket shumë e bukur dhe seksi në emision, këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një video të publikuar në “Instagram”.

Ndryshe, Luana këtu ka prezantuar edhe të ftuarit e saj dhe situatat komike që do të krijohen të shtunën mbrëma.

Ahh keta dy kapitenet e mi @EdManushi @genthazizi ? NESER ne 20:50 ju e dini c’behet!! ?? Me @soni_malaj @ervin.bushati @lorencjemini @denisdyrnjaja @delindazhupa @manjolabegolli @fifi.official @shikokushluan @topchannelalbania

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!