A ju kujtohet Norma e “Pasionëve të Fshehta” ? Ja sa ka ndryshuar sot ajo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

A ju kujtohet Norma e “Pasionëve të Fshehta” ? Ja sa ka ndryshuar sot ajo

15:02 | 13 Qershor 2018

“Pasionet e Fshehta” ishte një nga serialet më të ndjekura tek shqiptarët, ai ka qenë një nder serit më të shikuara në vendin tonë, shkruan ORAinfo.

Ky serial ka treguar për historinë e tre vëllezërve të varfër por të bukur që ‘vjedhin’ zemrat e tre bukurosheve të pasura të familjes Elizondo, por që përballen me shumë sfida deri në bashkimin përfundimtar të tyre.

Norma ishte njëra nga motrat bukuroshe që bënte pjesë në këtë serial, dhe që nga ajo kohë është cilësuar si aktorja më e bukur e ekraneve televizive.


Emri i vërtetë i saj është Danna Garcia.

Ajo sot ka ndryshuar shumë dhe në fotot e mëposhtme mund të vreni ndryshimin./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!