A pajtoheni ju ? Ky është futbollisti më i mirë i Real Madridit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

A pajtoheni ju ? Ky është futbollisti më i mirë i Real Madridit

21:02 | 14 Nëntor 2017

Cristiano Ronaldo do të hyjë në histori si një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit. Portugezi është golashënuesi më i mirë i Los Blancos me më shumë se 400 gola për Los Blancos, ndërsa ai ka fituar katër Herë Topin e Artë dhe katër tituj të Ligës së Kampionëve – tre me anën spanjolle, përcjell ORAinfo.

Por a mund të konsiderohet ai lojtari më i mirë i klubit të të gjitha kohërave ?

Pyetni rreth Barcelonës dhe të gjithë do t’ju tregojnë se Lionel Messi është futbollisti më i mirë për të luajtur për klubin katalanas. Në fakt, shumë do të shkojnë më tej dhe do të pretendojnë se argjentinasi është lojtari më i mirë në historinë e futbollit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!