A po bashkëpunojnë AAK-ja dhe PDK-ja edhe në zgjedhjet lokale? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

A po bashkëpunojnë AAK-ja dhe PDK-ja edhe në zgjedhjet lokale?

23:27 | 20 Tetor 2017

Kryeministri i Republikës, njëherësh kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës nuk e përjashton mundësinë që partia e tij të bashkëpunojë me subjektin të cilin e drejton Kadri Veseli në zgjedhjet lokale.

“Tani nuk kemi marrëveshje por ekziston ndoshta do të përkrahim reciprokisht, por s’kemi marrëveshje diçka. “Por nuk bartet gjithë vota por raundi dytë zakonisht shkojmë me dikën që është më afër fitoreve”, ka thënë ai për Dukagjinin, transmeton Indeksonline

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!