A u pendua Teuta Krasniqi? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

A u pendua Teuta Krasniqi?

11:09 | 13 Tetor 2017

Me gjasë të gjithë po prisni për të mësuar se për çka është penduar aktorja e njohur. Në të vërtet, ajo thotë se nuk është penduar për asgjë, se është në rregull me të gjitha veprimet e saj, shkruan “Kosovarja”.

“Nëse u referohemi çështjeve madhore të jetës, nuk jam penduar për asgjë”, deklaron aktorja e njohur, duke shtuar se çdo gjë që i ka ndodhur, e ka sjellë në këtë pikë.

“Çdo gjë që më ka ndodhur në jetë, si të mirat si të këqijat, më kanë sjellë në këtë pikë ku jam sot, e këtu ku jam sot ndihem shumë e plotësuar dhe në harmoni”, thotë Krasniqi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari