Adea Pula del për kafe me shoqe, merr gjithë vëmendjen me pamjen e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Adea Pula del për kafe me shoqe, merr gjithë vëmendjen me pamjen e saj

12:51 | 11 Qershor 2018

Adea Pula njihet si këngëtarja e dashur për fëmijë në të kaluarën.

Por, epiteti i saj ndryshoj kur ajo u rrit, e edhe pse tani nuk është aktive në muzikë, ajo merr vëmendjen me pamje e saj, shkruan ORAinfo.

Konsiderohet si njëra ndër vajzat më të bukura dhe më atraktive në vendin tonë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Së funmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me një shoqë të saj.

Tërë vëmendja është tek pamja atraktive e Adeas./ORAinfo/


Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!