Adelina bashkëbisedim LIVE me fansat e saj, befason me grimin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Adelina bashkëbisedim LIVE me fansat e saj, befason me grimin

15:31 | 09 Nëntor 2018

Adelina Tahiri, po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Në postimet e saj të shumta sërish ajo i kursen nga ekspozimi burrin dhe djalin e sajpërcjell ORAinfo.

Pas lindjes këngëtarja duket që ka marrë shumë shpejt veten e është rikthyer në kilogramet që ka pasur.

Adelina edhe sot e ka vazhduar bashkëbisedimin me fansat e saj duke hyrë live në faqen e saj në Facebook.

Me veshjen e saj ajo ka marrë vëmendjen e shumë fansave të saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!