Adelina Tahiri publikon foto pa grim nga pushimet…Tmerron me pamjen e fytyrës… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Adelina Tahiri publikon foto pa grim nga pushimet…Tmerron me pamjen e fytyrës…

19:21 | 12 Janar 2018

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Pos për këngët e saj ajo shquhet edhe për veshjen dhe pamjen atraktive në përgjithësi.

Së fundmi ka qenë e përfolur për fejesën e tij me biznesmenin 50 vjeçar, për të cilën pati reagime të shumta madje edhe të tilla negative.

E për tu larguar nga këto komente ajo ka vendosur të bëjë një pushim me familjen e saj. Madje sot ka publikuar një fotografi me motrën, në të cilën shfaqet e pagrimosur.

Si gjithmonë në fotografitë pa grim, Adelina me pamjen e saj lë shumë për të dëshiruar…/ORAinfo/

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi