Adelina Berisha vjen me ‘S’ta fal’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Adelina Berisha vjen me ‘S’ta fal’

20:12 | 13 Shkurt 2018

Ka kohë që e ka paralajmëruar.

E sonte, këngëtarja Adelina Berisha ka lansuar projektin e ri të titulluar ‘S’ta fal’, shkruan lajmi.net

Ky projekt muzikor është prodhim i Irkenc Hykws që ka bërë muzikën dhe tekstin.

‘S’ta fal’ qw i takon zhnarit baladë ritmike, është finalizuar edhe me klip nga Max Production.

Edhe kjo këngë padyshim që do jetë një tjetër hit i këngëtares Berisha!

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!