Adelina Berisha vishet me fustanin më të bukur, do t’iu lë pa mend – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Adelina Berisha vishet me fustanin më të bukur, do t’iu lë pa mend

00:00 | 11 Gusht 2018

Adelina Berisha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje në të cilën shihet e veshur me një fustan tejet të bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!