Adelina me burrin dhe djalin dalin pë kafe në mëngjes – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Adelina me burrin dhe djalin dalin pë kafe në mëngjes

10:05 | 09 Nëntor 2018

Këngëtarja nga Maqedonia po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Adelina Tahiri sërish i është kthyer aktiviteteve të saj në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Në postimet e saj të shumta sërish ajo i kursen nga ekspozimi burrin dhe djalin e saj.
Ajo para pak çastesh ka publikuar pamje ku ka dalë me burrin dhe bebin e saj, por që nuk ka publikuar fytyrat e tyre.

Ajo në këtë foto ka publikuar vetëm pijet e tyre, përderisa aty shihet edhe biberoni i djalit. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!