Adelina nuk po gjen kohë për vetën, shikojeni si duket – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Adelina nuk po gjen kohë për vetën, shikojeni si duket

15:43 | 08 Nëntor 2018

Adelina Tahiri po vazhdon të jetë më e komentuara edhe pse ka kohë të gjatë që nuk ka publikuar asnjë këngë.

Ajo u bë nënë së fundi dhe ndryshimet po vërehen edhe në pamjen e saj, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja nga Maqedona, pavarësisht dëshirës për të qenë në top formë, duket se nuk po i a del.

Ajo para pak çastesh ka publikuar një foto ku duket se nuk ka arritur të heq kilogramët e tepërt pas shtatzënisë.

Adelina siç dukët nuk po ka edhe aq kohë të merret me vetën, pasi që po i përkushtohet bebes së saj. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!